OKUL ÖNCESİ EĞİTİM

36-71 aylık (3, 4 ve 5 yaş) çocukların zihinsel ve duygusal psiko-motor becerilerini kullanmaları ve geliştirmeleri hedeflenmektedir.
Empati, öz güven, samimiyet, huzur, güven, keyif, farkındalık ve coşku değerleriyle beslenen çocuklarımız; üretkenlik, hayal gücü, özgözlem, merak, keşfetme, etkin bellek, sorumluluk, liderlik özellikleri ve takım olma bilinci kazanırlar. Bu kazanımlarıyla geleceğin en iyi hekimleri, en iyi mimarları, en iyi yöneticileri olmanın temellerini atarlar.
Alanında yetkin İngilizce öğretmenlerimizle günde 2 saat aktif olarak ders yapan ve gün boyu İngilizce konuşarak onlarla vakit geçirme fırsatı bulan öğrencilerimiz, İngilizce konusunda yeterli donanıma sahip olmak ve günlük dili öğrenmek için gereken ilk adımı başarıyla atarlar. İngilizce eğitimimiz çocukların o yaştaki ilgi ve ihtiyaçları dikkate alınarak hazırlanan etkinliklerle ( Story time, role play, music and movement, funtime, arts and crafts, show and tel1) zenginleştirilir. Öğrencilerimiz Türk ve yabancı uyruklu öğretmenlerimizle yıl boyu eğlenerek öğrenirler.

Öğrencilerimiz belirli periyotlarla düzenlenen sınıf içi oyunlar, tiyatro, sinema, geziler, resim atölyeleri, peyzaj uygulama atölyeleri, müzik-enstrüman çalışmaları, proje hazırlama, destekleyici teknoloji kullanımı, düzenli masal-hikaye anlatma ve anlattırma saatleri gibi sosyal, sanatsal ve ayrıca sportif faaliyetleriyle hayal ve gözlem gücü, merak, hafıza gibi yeteneklerini geliştirme ve sergileme imkanı bulurlar.
Değerler eğitimi ve sevgi derslerimizde; sevgi, saygı, sorumluluk, adalet, yardımseverlik, dürüstlük, güven, çalışkanlık, öz güven, hoşgörü, empati, problem çözebilme, sabır, giyinme adabı, yemek adabı gibi eğitimlerle sağlam bir geleceğin temelleri atarlar.
Çocuklarımıza sosyal konularda farkındalık oluşturmayı amaç edindiğimiz için 1 O farklı atölyede (drama, müzik, görsel sanatlar, temel hareketler, yüzme, akıl oyunları, robotik kodlama, masa tenisi, bale, sevgi dersi) haftalık 12 saat çalışma ve etkinliklerle onların gelişimlerini destekliyoruz.